Betónový svietnik – grafit (čierna)
Parametre:
Rozmer: S, M, L, SET
Dekoratívny svietnik
| Kategória: | Sviečky |
|---|---|
| EAN: | 08594229911398 |
| Velikost: | S, M, L, XL, SET |
| Farba: | grafitová, čierna |
| Materiál: | betón |
| Rozmer S: | 5,7 × 5,7 × 3 cm |
| Hmotnosť S: | 0,12 kg |
| Rozmer M: | 11,8 × 5,7 × 3 cm |
| Hmotnosť M: | 0,24 kg |
| Rozmer L: | 17,5 × 5,7 × 3 cm |
| Hmotnosť L: | 0,4 kg |
| Rozmer XL: | 23,7 × 5,7 × 3 cm |
| Hmotnosť XL: | 0,56 kg |
| Hmotnosť SET: | 1,3 kg |
| Povrchová úprava: | impregnácia |
| Súčasť balenia: | čajové sviečky, filcové podložky |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Štýlový svietnik na čajové sviečky s minimalistickým dizajnom sa hodí do moderného aj klasického interiéru. Jeho čisté línie a hladký betónový povrch, ošetrený impregnáciou, zabezpečujú jednoduchú údržbu a odolnosť voči tekutinám. Vhodný ako doplnok na stôl, policu alebo parapet.
Svietnik je dostupný v štyroch veľkostiach S, M, L, XL a ako kompletná sada.
Umiestnenie: stôl, polica, parapet, komoda
Vhodné pre: čajové sviečky, dekoráciu, osvetlenie
Materiál: betón
Povrchová úprava: impregnácia
Parametre:
Rozmer S: 5,7 × 5,7 × 3 cm, hmotnosť: 0,12 kg
Rozmer M: 11,8 × 5,7 × 3 cm, hmotnosť: 0,24 kg
Rozmer L: 7,5 × 5,7 × 3 cm, hmotnosť: 0,4 kg
Rozmer XL: 23,7 × 5,7 × 3 cm, hmotnosť: 0,56 kg
Rozmer SET: kompletná sada veľkostí S, M, L a XL, hmotnosť: 1,3 kg
Vyrobené ručne v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.