Betónová vonná sviečka – grafit (čierna) – 200 ml
Parametre:
Rozmer: 8 × 9 cm
Hmotnosť: 0,6 kg
| Kategória: | Sviečky |
|---|---|
| EAN: | 08594229911633 |
| Farba: | grafitová, čierna |
| Materiál: | betón |
| Výška: | 9 cm |
| Šírka: | 8 cm |
| Objem vosku: | 200 ml |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Povrchová úprava: | impregnácia |
| Druh vosku: | 100 % prírodný sójový vosk |
| Vhodné pre: | aromaterapiu, relaxáciu, dekoráciu, darček |
| Umiestnenie: | noční stolek, obývací pokoj, koupelna, komoda |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Betónová vonná sviečka ručne vyrobená v Českej republike.
Elegantný interiérový doplnok, ktorý spája vôňu, štýl a funkčnosť. Sviečka zo 100 % prírodného sójového vosku v ručne odlievanej betónovej nádobe. Minimalistický dizajn, hladký betónový povrch ošetrený impregnáciou, ktorá chráni pred vlhkosťou a zabezpečuje jednoduchú údržbu.
Po dohorení je možné nádobu využiť ako malú dózu na drobnosti alebo dekoráciu.
Vôňa: 3 jemné vonné varianty, neparfumovaná sviečka alebo prázdna dóza bez vosku
Umiestnenie: obývacia izba, kúpeľňa, spálňa, pracovný stôl
Vhodné pre: aromaterapia, dekorácia, darček
Materiál: betón
Povrchová úprava: impregnácia
Parametre:
Rozmer: 8 × 9 cm
Hmotnosť: 0,6 kg
Objem vosku: 200 ml
Vosková náplň: 100 % prírodný sójový vosk
Vôňa: rôzne varianty / bez vône
Viacnásobné využitie: po vyhorení ako dóza
Vyrobené ručne v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.