Betonové plato na vajíčka Domino – přírodní – 25,5 cm
Parametry:
| Kategorie: | Mísy a dózy |
|---|---|
| EAN: | 08594229911251 |
| Délka: | 25,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Kapacita: | 10 vajec |
| Barva: | přírodní, šedá |
| Materiál: | beton |
| Povrchová úprava: | impregnace |
| Země výroby: | Česká republika |
| Ruční výroba: | ano |
Betonové plato Domino v přírodní barvě – ručně vyrobené v České republice.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.