Betonové plato na vajíčka – bílá – 14 cm
Parametry:
| Kategorie: | Mísy a dózy |
|---|---|
| EAN: | 08594229911282 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | beton |
| Délka: | 14 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Výška: | 3,4 cm |
| Hmotnost: | 0,38 kg |
| Kapacita: | 6 vajec |
| Povrchová úprava: | impregnace |
| Země výroby: | Česká republika |
| Ruční výroba: | ano |
Betonové plato na vajíčka v bílé barvě – ručně vyrobené v České republice.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.