Betónový podnos na vajíčka – grafit (čierna) – 14 cm
| Kategória: | Misy a dózy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.378 kg |
| EAN: | 08594229911312 |
| Farba: | grafitová, čierna |
| Materiál: | betón |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 9,5 cm |
| Výška: | 3,4 cm |
| Hmotnosť: | 0,38 kg |
| Kapacita: | 6 vajec |
| Povrchová úprava: | impregnácia |
| Vhodné pre: | vajcia, veľkonočná dekorácia, moderná kuchyňa, rustikálny interiér |
| Umiestnenie: | kuchynská linka, jedálenský stôl, komoda, polica |
| Súčasť balenia: | filcové podložky |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Betónové plato ručne vyrobené v Českej republike. Dizajnové plato na 6 vajec kombinuje funkčnosť a minimalistický štýl. Čisté línie a elegantný vzhľad doplnia modernú aj rustikálnu kuchyňu. Povrch je ošetrený kvalitnou impregnáciou, ktorá chráni pred vlhkosťou a uľahčuje údržbu.
Praktický aj dekoratívny prvok – ideálny na kuchynskú linku, stôl alebo poličku. Dostupné v štyroch farbách.
Umiestnenie: kuchynská linka, stôl, polička, komoda, jedáleň
Vhodné pre: vajcia, veľkonočné dekorácie, rustikálny alebo moderný interiér
Materiál: betón
Povrchová úprava: impregnácia proti vlhkosti
Parametre:
Rozmer: 14 × 9,5 × 3,4 cm
Hmotnosť: 0,38 kg
Kapacita: 6 vajec
Súčasť balenia: filcové podložky
Vyrobené ručne v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.