Betónový podnos na vajíčka Domino – sivá – 25,5 cm
Parametre:
| Kategória: | Misy a dózy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.156 kg |
| EAN: | 08594229911268 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | beton |
| Délka: | 25,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Váha: | 1,2 kg |
| Kapacita: | 10 vajec |
| Povrchová úprava: | impregnace |
| Vhodné pro: | vejce, velikonoční dekorace, moderní kuchyň, rustikální interiér |
| Umístění: | kuchyňská linka, jídelní stůl, komoda, police |
| Součástí balení: | filcové podložky |
| Země výroby: | Česká republika |
| Ruční výroba: | ano |
Betónový podnos Domino ručne vyrobený v Českej republike. Dizajnový podnos na 10 vajec kombinuje funkčnosť a minimalistický štýl. Čisté línie a elegantný vzhľad doplnia modernú aj rustikálnu kuchyňu. Povrch je ošetrený kvalitnou impregnáciou, ktorá chráni pred vlhkosťou a uľahčuje údržbu.
Praktický aj dekoratívny prvok – ideálny na kuchynskú linku, stôl alebo poličku. Dostupný v štyroch farbách.
Umiestnenie: kuchynská linka, stôl, polička, komoda, jedáleň
Parametre:
Ručne vyrobené v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.