Betónový podnos na vajíčka Domino – grafit (čierna) – 25,5 cm
Parametre:
Rozmer: 25,5 × 11,5 × 2,5 cm
Hmotnosť: 1,2 kg
Kapacita: 10 vajec
| Kategória: | Misy a dózy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.156 kg |
| EAN: | 08594229911275 |
| Farba: | grafitová, čierna |
| Materiál: | betón |
| Dĺžka: | 25,5 cm |
| Šírka: | 11,5 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Kapacita: | 10 vajec |
| Povrchová úprava: | impregnácia |
| Vhodné pre: | vajcia, veľkonočná dekorácia, moderná kuchyňa, rustikálny interiér |
| Umiestnenie: | kuchynská linka, jedálenský stôl, komoda, polica |
| Súčasť balenia: | filcové podložky |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Betónový podnos Domino ručne vyrobený v Českej republike. Dizajnový podnos na 10 vajec kombinuje funkčnosť a minimalistický štýl. Čisté línie a elegantný vzhľad doplnia modernú aj rustikálnu kuchyňu. Povrch je ošetrený kvalitnou impregnáciou, ktorá chráni pred vlhkosťou a uľahčuje údržbu.
Praktický aj dekoratívny prvok – ideálny na kuchynskú linku, stôl alebo poličku. Dostupný v štyroch farbách.
Umiestnenie: kuchynská linka, stôl, polička, komoda, jedáleň
Vhodné na: vajcia, veľkonočné dekorácie, rustikálny alebo moderný interiér
Materiál: betón
Povrchová úprava: impregnácia proti vlhkosti
Parametre:
Rozmer: 25,5 × 11,5 × 2,5 cm
Hmotnosť: 1,2 kg
Kapacita: 10 vajec
Súčasť balenia: filcové podložky
Ručne vyrobené v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.