Betónové plato ručne vyrobené v Českej republike. Dizajnové plato na 6 vajec kombinuje funkčnosť a minimalistický štýl. Čisté línie a elegantný vzhľad doplnia modernú aj rustikálnu kuchyňu. Povrch je ošetrený kvalitnou impregnáciou, ktorá chráni pred vlhkosťou a uľahčuje údržbu.
Betónové plato na vajíčka – biela – 14 cm
Parametre:
Rozmer: 14 × 9,5 × 3,4 cm
Hmotnosť: 0,38 kg
Kapacita: 6 vajec
| Kategória: | Misy a dózy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.378 kg |
| EAN: | 08594229911282 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | betón |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 9,5 cm |
| Výška: | 3,4 cm |
| Hmotnosť: | 0,38 kg |
| Kapacita: | 6 vajec |
| Povrchová úprava: | impregnácia |
| Vhodné pre: | vajcia, veľkonočná dekorácia, moderná kuchyňa, rustikálny interiér |
| Umiestnenie: | kuchynská linka, jedálenský stôl, komoda, polica |
| Súčasť balenia: | filcové podložky |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie