Betónové nástenné hodiny Mesačný kráter – sivá – 30 cm – svetlé ručičky
Parametre:
Průměr: ⌀ 30 cm
Hmotnost: 1,6 kg
| Kategória: | Nástenné hodiny 30 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 08594229910438 |
| Priemer: | 30 cm |
| Hrúbka: | 1 cm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Farba: | sivá |
| Materiál: | betón |
| Ručičky: | svetlé, drevené |
| Hodinový strojček: | tichý chod |
| Batéria: | tužková AA batéria |
| Súčasť balenia: | montážná hmoždinka so skrutkou do 10 kg, 1× AA batéria |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Minimalistické betónové hodiny Mesačný kráter s priemerom 30 cm – ručne vyrobené v Českej republike.
Tieto originálne nástenné hodiny spájajú pevnosť betónu s jedinečným dizajnom a prírodnou estetikou. Drevené ručičky dodávajú hodinám teplý akcent, tichý strojček zaručuje ničím nerušený chod.
Hodiny sú ideálne do obývačky, kuchyne, pracovne aj spálne. Každý kus je originál vďaka ručnej výrobe.
PARAMETRE:
Priemer: 30 cm
Hrúbka: 1 cm
Hmotnosť: 1,6 kg
Materiál: betón, drevo
Strojček: tichý chod, 1× AA batéria
Montáž: hmoždinka a skrutka (súčasťou balenia)
Vyrobené a odliate v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie