Betónové nástenné hodiny Mesačný kráter – biela – 50 cm – hnedé ručičky
Parametre:
Priemer: ⌀ 50 cm
Hmotnosť: 10 kg
DORUČENIE ZDARMA
| Kategória: | Nástenné hodiny 50 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 08594229910124 |
| Priemer: | 50 cm |
| Hrúbka: | 2,5 cm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | betón |
| Ručičky: | hnedé, drevené |
| Hodinový strojček: | tichý chod |
| Batéria: | tužková AA batéria |
| Zavesenie a stabilizácia: | z nehrdzavejúcej ocele |
| Súčasť balenia: | montážná hmoždinka so skrutkou do 80 kg, 1× AA batéria |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Minimalistické betónové hodiny Mesačný kráter s priemerom 50 cm – ručne vyrobené v Českej republike.
Tieto originálne nástenné hodiny spájajú pevnosť betónu s jedinečným dizajnom a prírodnou estetikou. Drevené ručičky dodávajú hodinám teplý akcent, tichý strojček zaručuje ničím nerušený chod.
Zavesenie a stabilizácia sú zabezpečené pevnými nerezovými prvkami, ktoré zaručujú bezpečné uchytenie hodín na stenu. Hodiny sú ideálne do obývačky, kuchyne, pracovne aj spálne. Každý kus je originál vďaka ručnej výrobe.
PARAMETRE:
Priemer: 50 cm
Hrúbka: 2,5 cm
Hmotnosť: 10 kg
Materiál: betón, drevo, nehrdzavejúca oceľ
Strojček: tichý chod, 1× AA batéria
Montáž: hmoždinka a skrutka (súčasť balenia)
Vyrobené a odliate v Českej republike.
DORUČENIE ZDARMA
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.