Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Betónové nástenné hodiny Koláč – grafit (čierna) – 28,5 cm – svetlé ručičky
Parametre:
Priemer: ⌀ 28,5 cm
Hmotnosť: 0,92 kg
| Kategória: | Nástenné hodiny 30 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08594229910346 |
| Priemer: | 28,5 cm |
| Hrúbka: | 1 cm |
| Hmotnosť: | 0,92 kg |
| Farba: | grafitová, čierna |
| Materiál: | betón |
| Ručičky: | svetlé, drevené |
| Hodinový strojček: | tichý chod |
| Batéria: | tužková AA batéria |
| Súčasť balenia: | montážná hmoždinka so skrutkou |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Minimalistické betónové hodiny Koláč s priemerom 28,5 cm – ručne vyrobené v Českej republike.
Tieto originálne nástenné hodiny spájajú pevnosť betónu s jedinečným dizajnom a prírodnou estetikou. Drevené ručičky dodávajú hodinám teplý akcent, tichý strojček zaručuje ničím nerušený chod.
Hodiny sú ideálne do obývačky, kuchyne, pracovne aj spálne. Každý kus je originál vďaka ručnej výrobe.
PARAMETRE:
Priemer: 28,5 cm
Hrúbka: 1 cm
Hmotnosť: 0,92 kg
Materiál: betón, drevo
Strojček: tichý chod, 1× AA batéria
Montáž: hmoždinka a skrutka (súčasťou balenia)
Vyrobené a odliate v Českej republike.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.