Betónová misa Caesar – grafit (čierna) – 23 cm
Parametre:
Priemer: ⌀ 23 cm
Výška: 7 cm
Hmotnosť: 1,8 kg
| Kategória: | Misy a dózy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.804 kg |
| EAN: | 08594229911237 |
| Priemer: | 23 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hrúbka steny: | 2,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Farba: | grafitová, čierna |
| Materiál: | betón |
| Povrchová úprava: | impregnácia |
| Umiestnenie: | stôl, komoda, parapet |
| Vhodné pre: | ovocie, kvety, sviečky |
| Súčasť balenia: | filcové podložky |
| Krajina výroby: | Česká republika |
| Ručná výroba: | áno |
Betónová misa Caesar s priemerom 23 cm – ručne vyrobená v Českej republike. Minimalistický dizajn a portlandský betón z nej robia ideálnu dekoráciu do moderného interiéru. Vďaka impregnácii odolá vlhkosti aj škvrnám. Vhodná ako misa na ovocie, kvetináč alebo podklad pre sviečku. Každý kus je originál.
Umiestnenie: jedálenský stôl, konferenčný stolík, komoda, parapet, stredová dekorácia do obývačky alebo kuchyne.
PARAMETRE:
Priemer: 23 cm
Výška: 7 cm
Hmotnosť: 1,8 kg
Materiál: betón
Povrchová úprava: impregnácia proti vlhkosti
Vyrobené a odliate v Českej republike.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie